Sport

Bastoret nuk e bëjnë hasap Kosovën përballë Spanjës

Të mërkurën në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë zbret njëra nga kombëtaret më të fuqishme në botës, Spanja, shkruan Demokracia.com.

Kosova e Spanja do të ndeshen ndërmjet vete në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Edhe pse në dy ndeshjet e fundit Kosova pati një prezantim të mirë duke e mundur Gjeorgjinë 0:1 dhe për të barazuar me Greqinë, kompanitë e basteve në ndeshjen me Spanjën shohin vetëm një fitues dhe atë “Furinë e Kuqe”.

Fitorja e Kosovës kap kuotën 15.00 ndërsa Spanja ka vetëm 1.20. Barazimi është i vlefshme me 6.00.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk