Sport

Bashkimi – Gjilani, ky është rezultati i miqësores

Gjilani ka zhvilluar miqësoren e fundit parasezonale, shkruan Gazetasheshi.com

Kundërshtari i ‘kuqebardhëve’ ka qenë skuadra e Ligës së Dytë, Bashkimi i Koretinit.

Të besuarit e Bylbyl Sokolit në këtë ndeshje kanë mposhtur Bashkimin me rezultat 2 me 0.

Golat për skuadrën e Gjilanit i kanë shënuar Darko Nikaç dhe Keita Aziz.

Kjo ndeshje është zhvilluar në stadiumin e Koretinit.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit