Sport

Bashkëshortja e trajnerit Tuchel fotografohet me 10 euro në çantë

Thomas Tuchel ia fitoi Chelseat Ligën e Kampionëve këtë edicion, duke i marrë nga pozita e nëntë në Premierligë dhe duke i futur në top-4she e duke e fituar Ligën e Kampionëve krejt në fund.

Londinezët në finalen e garë së madhe evropiane për klube mposhtën Manchester Cityn me rezultat minimal 0:1, shkruan Gazeta Express.

Një detaj tepër interesant ka bërë xhiron e botës në rrjetet sociale së fundmi.

Teksa bashkëshortja e trajnerit gjerman, Sissi Tuchel, shkoi të përqafonte partnerin e saj për suksesin madhështor të arritur, nga çanta e Sissit, u fotografua një 10 eurosh që ishte duke rënë në tokë.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89