Show Bizz

Bashkëshortja e Nexhatit si zonjë e rëndë edhe në Amerikë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nexhat Osmani është këngëtari i favorizuar për shumë kë.

Që kur u shfaq përkrahë motrës së tij Remzies, e më pas duke kënduar edhe vetëm këngët e tij çdo herë dëgjohen e pëlqehen mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Krahas sukseseve në muzikë, Nexhati po ashtu është edhe një bashkëshort dhe prind i mrekullueshëm.

Jo rrallë herë është shkruar e folur me fjalët më të mira edhe për bashkëshorten e tij Xhevahiren.

Ajo çdo herë është cilësuar si zonjë, andaj e ngjashme me shumë stil shfaqet edhe në Amerikë./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto