Lajme

Basha bën lëvizjen e parë pas rezultateve të zgjedhjeve, çfarë po ndodh në selinë e PD-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mësohet se po kryen lëvizjen e parë pasi numërimi i votave po vjen drejt fundit.

Burime për abcnews.al, bëjnë me dije se kreu i PD ka thirrur në takime përfaqësues të 12 qarqeve të Partisë Demokratike. Takimet mësohet se po bëhen një nga një ku përfaqësuesit po hyjnë dhe dalin nga selia e PD.

Për rezultatin pritet një analize e thellë, ndërsa PD pritet të hyjë në një proces tërësor reformimi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”

Lajme

Jakup Krasniqi me dedikim emocionues nga burgu për ditëlindjen e gruas, përlot të gjithë