Sport

Barcelona – Villareal: Përfundon me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar super përballja e zhvilluar sonte ndërmjet Barcelonës dhe Villarealit, shkruan BlicMedia.

Sfida e cila është luajtur në stadiumin “Camp Nou”, e që ishte tejet interesante ka përfunduar me rezultatin 2:1, në favor të skuadrës katalonase.

Golat i shënuan Antoinne Griezmann dhe Arturo Melo për vendasit, ndërsa për Villarealin ka shënuar Santi Cazorla.

Të gjithë golat u shënuan në pjesën e parë. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv