Sport

Barcelona – Villareal: Ky është rezultati pas pjesës së parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar pjesa e parë e super përballjes ndërmjet Barcelonës dhe Villarealit, shkruan BlicMedia.

Sfida e cila po luhet në Camp Nou, pas 45-së minutave të parë ka përfunduar me rezultatin 2:1.

Golat i shënuan Griezmann dhe Arturo Melo për vendasit, ndërsa për Villarealin ka shënuar Cazorla. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv