Sport

Barcelona – Villareal: Formacionet e mundshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet e mundshme të përballjes së sontme ndërmjet Barcelonës dhe Villarealit, shkruan BlicMedia.

Barcelona dhe Villareal përballen sonte në Camp Nou, në kuadër të javës së 6-të të la ligës.

Skuadrat do ta nisin sfidën e orës 21:00 me këto formacione. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv