Sport

Barcelona ua tregon derën edhe tre futbollistëve të tjerë

Dje, Barcelona lajmëroj se futbollisti, Luis Suarez do largohet nga klubi.

Pas Suarezit, edhe tre lojtarë janë viktima të “spastrimit” që po bëhen në Barcelonë.

Rafinha Alcantara, Todibo dhe Matheus do të shiten në këtë merkato.

Klubi i Barcelonës nuk i ka dhënë numra fare këtyre tre futbollistëve për sezonin e ri.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani po feston fitoren në një kafene, Ismet Munishi pritet si një hero

Sport

Hyseni: Nuk bëmë paraqitje të mirë, ja se çfarë do ndodhë me Mezanin

Sport

Rezultatet e plota të xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Sport

Idrizi: Ishim më të mirë se Gjilani, ky talent i yni do jetë nga më të mirët në Kosovë