Sport

Barcelona synon yllin e Man Cityt, e kërkon në huazim

Barcelona tenton afrimin e bujshëm. Sipas gazetës katalanase Sport, drejtuesit e Barçës do të kërkojnë të sjellin në Camp Nou Rahem Sterling.

Drejtori sportiv i katalanasve, Mateu Alemany, ka qenë gjatë verës në Manchester për ta përmbyllur këtë operacion, por nuk ia ka dalë dot.

Sipas gazetës katalanase, Barcelona do tentojë sërish në janar.

Synimi është që ta marrin në huazim Sterling, i cili është objektivi kryesor i klubit të LaLiga.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit