Sport

Barcelona shënon fitore bindëse ndaj Betisit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Barcelona dhe Betis janē përballur sonte në ‘Camp Nou’, në kuadër të javës së dytë të la ligas spanjolle, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Ernesto Valverde edhe përkundës shumë mungesave në fazën e sulmit, ka arritur të shēnoj plotë pesë gola në portën e Betisit.

5:2 doli të jetë rezultati final i kësaj sfide.

Golat për Barcelonën i shënuan Griezmann (dy gola) Perez, Alba dhe Vidal, ndërsa për Betis realizuan Fekir dhe Loren. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv