Sport

Barcelona – PSG, formacionet e mundshme

Sonte zhvillohet super ndeshja mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain.

Takimi mes klubit spanjoll dhe atij francez do të zhvillohet sonte nga ora 21:00 në kuadër të 1/16 në UEFA Champions League, shkruan IndeksOnline.

Barça pritet të luaj me një formacion ndryshe nga ndeshja e fundit në La Liga ndaj Alaves [5-1].

Kurse PSG-ja pritet të luaj me formacionin që e kishte në ndeshjen ndaj Nices [2-1].

Formacionet e mundshme:

Postime të ngjajshme
Sport

Krasniqi flet për golat e tij me Prishtinën: Shpresoj të vazhdojë në këtë mënyrë

Sport

Barcelona vazhdon shkëlqimin, fitore komode në udhëtim te Osasuna

Sport

Juventusi fiton ndaj Lazios

Sport

Selmani reagon pas rastit të dyshimtë në ndeshje ndaj Prishtinës