Sport

Barcelona provon për Neymarin në versionin Bayern-Coutinho!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Huazim 1-vjeçar me të drejtë blerje, në stilin Coutinho-Bayern Munich.

Është kjo formula që sipas “RAC1”, Barcelona ka përgatitur për të prezantuar te drejtuesit e PSG ofertën zyrtare për yllin brazilian.

Burime të sigurta pranë klubit katalanas konfirmojnë në fakt se mes drejtuesve blaugrana ka shumë besim dhe optimizëm për finalizimin e suksesshëm të transaksionit me kampionët e Francës për të rikthyer Neymar në Spanjë .

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv