.
Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Barcelona më shumë gjasë nuk do të jetë në Ligën e Kampionëve në pranverën e vitit të ri

Ata sonte në Munchen kanë pranuar golin e tretë.

Ka qenë një depërtim i mirë i Alphonso Davies nga krahu i majtë për të pasuar për të riun Musiala i cili në mesin e tre mbrojtësve kataklunas shënoi golin e tretë.

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit