Sport

Barcelona përgatit ofertën e çmendur për Neymar, PSG vendos

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Barcelona po përgatit ofertën e fundit për PSG-në që të risjellë në “Camp Nou” brazilianin Neymar. Ky i fundit do të largohet nga Parisi dhe kampionët e Francës janë dorëzuar, ata duan ofertën e duhur për ta lënë të lirë.

Drejtuesit e katalanasve nuk kanë hequr dorë, pavarësisht se larguan Coutinhon drejt Bayern Munchen-it. Dembele nuk pranon që të kalojë në Paris dhe alternativa e vetme janë paratë kesh. 

Kampionët e Spanjës nuk japin më shumë se 100 milionë euro dhe po mendojnë futbollistët që do t’i ofrojnë ekipit të Tuchel. Situata është mjaft e nxehtë dhe koha po skadon, prandaj kjo ofertë pritet të jetë përfundimtare për Neymarin.  

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv