Sport

Barcelona nis kontaktet me yllin e Bayernit

Barcelona është vënë në lëvizje për mbrojtësin e Bayern Munich, Niklas Sule.

Kontrata e futbollistit gjerman me bavarezët skadon në fundin e sezonit dhe negociatat për rinovimin kanë ngecur.

Sipas Bild, Barça ka kontaktuar lojtarin për ta bindur që të transferohet në Camp Nou verën e ardhshme. Megjithatë, nuk do të jetë aspak e lehtë për spanjollët, duke parë se për lojtarin interesohet edhe Newcastle.

Nga ana e tij, Sule duket se është gati të largohet nga Bayern dhe Gjermania në fundin e sezonit.

Related posts
Sport

Distria Krasniqi mëson kundërshtaren për finale – kjo është koha dhe mënyra si mund ta ndiqni finalen

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Sport

Me dy gola të shënuar mbyllet ndeshja miqësore Llapi – Neftchy

Sport

Distria Krasniqi në gjysmëfinale

Leave a Reply

Your email address will not be published.