Sport

Barcelona me mesazh të qartë për futbollistët

Kanë mbetur edhe katër ndeshje deri në fund të sezonit 2020/21 në La Ligën spanjolle dhe shpresat e skuadrës së Barcelonës për titull janë ende të mëdha, shkruan Insporti.

Në një postim të klubit katalunas, është dhënë një mesazh i qartë për lojtarët.

“Këtu s’ka provoni. Bëjeni, ose mos e bëni. Provë nuk ka këtu”, shkruhet në postimin e Barcelonës në rrjetet sociale, një thënje e njohur e Yodas.

 

Kujtojmë që Barcelona është në pozitën e tretë me 74 pikë, aq ka edhe Real Madridi. Kurse, Atletico Madrid ka 76 pikë.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës

Sport

Ka gol në finalen, Dukagjini – Llapi

Sport

Milani me një këmbë në Ligën e Kampionëve