Sport

Barcelona luan me këtë formacion ndaj Betisit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Katalanët me fillim nga ora 21:00, takohet me Betisin në ‘Camp Nou’.

Ernesto Valverde po ballafaqohet me shumë mungesa në fazën e sulmit, duke mos llogaritur në Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ousmane Dembele.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv