Sport

Barcelona do të luajë me një fanellë të veçantë në finalen e Kupës së Mbretit

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të luajnë ndeshjen e tyre finale në Kupën e Mbretit më 17 prill

Barcelona në këtë ndeshje do të luajë me një fanellë të veçantë, e cila përmban ngjyrat e Katalonisë, raporton lajmi.net.

Blaugranët janë favorit absolut për të fituar këtë ndeshje, derisa Bilbao do mundohet të befasojë Barcelonën.

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 21:30 dhe luhet në stadiumin e Sevillas.

Postime të ngjajshme
Sport

Skenarët që e shpallin Prishtinën kampion këtë fundjavë

Sport

Liridon Leci flet për festimin e tij me shqiponjë: Ishte koha kur Xhaka e Shaqiri kishin bërë këtë gjë ndaj Serbisë

Sport

Liga e Parë, sot do të mësohen dy skuadrat që futen në Superligë

Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit