Sport

Barcelona cakton ditën për prezantimin e Neymarit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Barcelona është në prag të finalizimit të transferimit të Neymarit nga Paris Saint-Germain.

Barcelona është në prag të marrëveshjes me Paris Saint-Germain për transferimin e Neymarit.

“El Chiringuito” ka njoftuar se klubi katalan pret që sot ta prezantojë yllin brazilian.

Barcelona dhe PSG kanë zhvilluar kontakte të vazhdueshme gjatë javës për rikthimin e Neymarit në Camp Nou.

Dhe, sipas “El Chiringuito” palët tashmë kanë arritur marrëveshje dhe klubi katalan pret që sot ta prezantojë Neymarin para tifozëve në Camp Nou.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv