Sport

Barcelona – Bayern Munich, vjen goli i parë në këtë takim

Skuadra e Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës.

Goli i parë në këtë duel u realizua nga Bayern Munich.

Pas goditjes së Muller, Garcia e devijoi topin dhe realizoi në portë e tij.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Ja goli:

https://twitter.com/i/status/1437862437387112450

Postime të ngjajshme
Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 5-të, Çaka përsëri në kryendeshje