Sport

Barazohet gjithçka në “Rexhep Rexhepi”

Skuadra e Feronikelit ka arritur ta barazoj rezultatin kundër Drenicës.

Në minutën e 58-të, Mendurim Hoti arriti që me kokë të asistoj tek Dabiqaj i cili po ashtu shënoj me kokë, transmeton Indeksonline.

Pjesën e dytë Nikli e ka filluar më vrullshëm dhe po e kërkonin golin e barazimit me çdo kusht.

Për Drenicën, golin e ka shënuar Murati në minutën e 26-të

Postime të ngjajshme
Sport

Formacionet e mundshme të ndeshjes, Juventusi -Barcelona

Sport

Kuotat e bastoreve për ndeshjet e sotme të Superligës, këto skuadra janë favorite të mëdha

Sport

Ballkani – Prishtina, bastoret favorizojnë këtë skuadër

Sport

“Tyson shqiptar” të shtunën bokson në Rusi, do të përballet me ish-kampionin e botës