Blic Plus

Banorët në panik, kjo krijesë lëviz nëpër çatitë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një panterë e zezë u fotografua duke shëtitur në çatitë e shtëpive në një qytet francez.

Kjo gjë shkaktoi pa nik tek banorët, të cilët telefonuan menjëherë autoritetet.Dëshmitari Victor Lefranc bëri një postim në Twitter duke shkruajtur: “Imagjinoni të pushoni në shtëpi në Armentieres dhe një panter i zi kalon para dritares”.Macja e madhe u kap në rrugët e Armentieres, afër Lille dhe u qëllua me armë qetësuese nga një veteriner lokal.

Sipas burimeve të sigurisë, pronari i kafshës është arratisur dhe është në kërkim nga policia.

Por identiteti i tij nuk do të zbulohet derisa të kapet. ka shkuar në arrati dhe është duke u gjuajtur nga policët

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën