Sport

Ballkanit i bashkohet top transferimi i verës, po përgatitet për të debutuar ndaj Llapit

Theophilus Solomon është përforcimi më i madh që ka bërë Ballkani gjatë afatit kalimtar veror.

Sulmuesi afrikan ka nënshkruar javë më parë me skuadrën e Bekim Isufit, por vetëm sot është bashkuar me ekipin.

Ka qenë faqja zyrtare e Ballkanit që ka dhënë lajmin e madh për tifozët për arritjen e Solomon në Suharekë.

Solomon ka filluar tanimë përgatitjet me pjesën tjetër të ekipit dhe pritet që të debutoj në fundjavë ndaj Llapit.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani:

𝗪𝗲𝗹𝗰𝗼𝗺𝗲 𝗦𝗼𝗹𝗼𝗺𝗼𝗻

Theophilus Solomon sot është bashkuar me ekipin dhe ka mbajtur seancën e parë stërvitore me skuadrën tonë.

Sulmuesit shtatlartë i urojmë mirëseardhje dhe suksese me fanellën e klubit tonë.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit