Sport

Ballkani udhëton në Shqipëri, zbulon edhe transferin e ri

Skuadra e Ballkanit ka udhëtuar për në Shqipëri, përcjellë Gazeta Olle.

“Xhebrailat” tashmë nën drejtimin e Bledi Shkëmbit nuk kanë humbur kohë dhe kanë vendosur të udhëtojnë drejt Shqipërisë për tu përgatitur.

Skuadra e bëri njoftimin zyrtar, teksa publikoi edhe disa fotografi në faqen zyrtare.

Në mesin e fotografive zbulohet edhe transferimi i ri i Ballkanit.

Tashmë nuk ka dyshime për afrimin e portierit, Bekim Redjepi nga Shkëndija e Tetovës.

Portieri 1,82 i gjatë është afruar në skuadër me kërkesen e trajnerit të ri

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi