Sport

Ballkani me njoftim zyrtar para fillimit të kampionatit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Ballkanit ka shtruar darkë për lojtarët dhe stafin e klubit para fillimit të edicionit të ri të garave, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi i Ballkanit në rrjetet sociale.

Te dashur tifoz ,

Sonte jemi në darken para fillimit të kampiontatit duke i’u dëshiru lojtarëve dhe klubit tonë sukseset më të mëdhaja gjat ketijë kampionati , gjithashtu ne ju dëshirojm të gjitha klubeve të Superligës fat dhe Suksese gjat këtij kampionati ,

Ne jemi gati …
Na prift e mbara 🙏

#forcaBallkani

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv