Sport

Ballkani ka një njoftim për gjithë tifozët e klubit

FC Ballkani ka përfunduar fazën përgatitore në Turqi dhe është rikthyer në Suharekë.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në facebook, Ballkani ka bërë të ditur se do të rinisin përgatitjet e tyre gjatë ditës së sotme.

“Pas një faze shumë të mirë dhe të suksesshme në Kayseri, ekipi do të vazhdojë me të njëjtin përqendrim dhe ritëm maksimal për të bërë një sezon sa më të mirë”, shkroi në njoftim skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi.

Ndeshja e parë e Ballkanit në Superligë do të jetë ndaj Dukagjini më 21 gusht.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk