Sport

Ballkani ka nisur përgatitjet në Mavrovë

Skuadra e Ballkanit ka nisur sot zyrtarisht përgatitjet në Mavrovë, aty ku edhe ka zhvilluar stërvitjen e parë.

Faqja zyrtare e suharekasve njofton se ekipi ka kryer një stërvitje paraditen e sotme në fushën e blert dhe atmosfera në skuadër është shumë e mirë, shkruan Gazeta Olle.

Gjithashtu, klubi njofton se ngarkesa që stafi teknik i ka dhënë ekipit, po bën që futbollistët të arrijnë formën fizike

Mund të jetë një imazh i 2 persona, personat duke marrë pjesë në sporte, njerëz në këmbë, bar dhe teksti që thotë “CIMA”

“Pasdite skuadra do të zhvillojë një tjetër seancë stërvitore në fushën e blertë dhe i njëjti program do të ndiqet deri ditën e fundit të fazës”, thuhet në njoftimin e klubit.

Kujtojmë se shtabi teknik i Ballkanit u kompletua pak ditë më parë, dhe menjëherë kanë nisur punën intensive për sezonin e ri.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare

Sport

Ballkani sot luan miqësoren e radhës, ja me kë takohet

Sport

Dukagjini aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë, ja kur do të zhvillohet!

Sport

Nuk del në stërvitje pa firmosur kontratën e re, Messi me pushime në Ibiza. Ja situata në kampin katalanas