Sport

Ballkani e prezanton kryetrajnerin e ri dhe stafin e tij

Klubi Futbollistik “Ballkani” ka prezantuar sot kryetrajnerin e ri të skuadrës, Bledi Shkëmbin, shkruan Gazetasheshi.com

Në prani të presidentit të klubit, Arsim Kabashi janë prezantuar edhe dy bashkëpunëtorët e Shkëmbit, Francesco Vitobello në cilësi të ndihmës trajnerit dhe Alban Shala në cilësi të trajnerit kondicional.

 

Me poshte e keni njoftimin e klubit:

FC Ballkani sot shënon dy ngjarje të rëndësishme për vazhdimin e kampionatit, prezantimin zyrtar të Kryetrajnerit z. Bledi Shkëmbi dhe bashkëpunotrëve të tij si Francesco Vitobello në cilësi të ndihmës trajnerit dhe z. Alban Shala në cilësi të trajnerit kondicional.

Në takimin e sotëm është bërë njoftimi formal ndërmjet stafit të ri dhe futbollistëve, si dhe është shpalosur dinamika e ardhshme për sa i përket fazës përgatitore.

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët befasojnë Arbërinë midis Turqisë, ja çfarë ndodhi

Sport

Arsenali në bisedime me super talentin e gjigantit spanjoll

Sport

Futbollisti i Feronikelit rikthehet pas shtatë muajve në fushën e blertë!

Sport

Gjilani cakton një miqësore, luan kundër kësaj skuadre