Sport

Ballkani ‘befasohet’ në Turqi, takohet me drejtuesit e klubit të njohur

Klubi i Ballkanit kishte sot një vizitë shumë të veçantë në Turqi.

Presidentja e klubit të Kayserispor, Berna Gözbaşı dhe kryetari i Komunës së Kayserispor Memduh Büyükkılıç kanë vizituar klubin nga Suhareka në stadiumin ku po kryejnë stërvitjet., shkruan Gazetasheshi.com

Kjo vizitë është vlerësuar shumë nga drejtuesit e Ballkanit, të cilët edhe i kanë falënderuar shumë për pritjen e ngrohtë.

“Faleminderit Berna & Memduh! Teşekkürler Berna & Memduh. Na priftë e mbara Suharekë”, ka shkruar klubi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook.

Dukagjini do të jetë kundërshtari i parë i Ballkanit në stinorin e ri të Superligës.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk