Sport

Bajrami shënon gol të bukur kundër Napolit

Skuadra e Empolit ka shënuar golin e barazimit ndaj Napolit.

Futbollisti shqiptar, Nedim Bajrami ka shënuar gol të bukur ndaj Napolit, për të barazuar rezultatin në ndeshjen e Kupës së Italisë.

Nedim Bajrami ka shënuar një gol mjaft të bukur në portën e Meret pas 32 minutave lojë.

Rezultati aktual i takimit është 1-1.

Postime të ngjajshme
Sport

Amir Prepolli, menaxheri dhe rehatuesi i klubeve kosovare në Turqi

Sport

McGregor para se të bëhej yll në UFC, luante si futbollist dhe e quante veten “makina e golave”

Sport

Konfirmohen miqësoret e Dritës në Turqi, skuadra nga Rusia dhe Ukraina sfidojnë kampionët e vendit

Sport

Ardian Nuhiu ka disa fjalë për Prishtinën dhe vjen me një premtim për ‘Intelektualët’