Lajme

Bajram Gecaj e quan ‘bulldozher’ Agim Veliun

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish-këshilltari i Isa Mustafës, Bajram Gecaj, para pak minutash ka publikuar një fotografi të përbashkët me nënkryetarin e LDK-së, Agim Veliu, të cilin e quan me nofkën “Bulldozher”.

“Unë me bullodzherin”, ka shkruar Gecaj në përshkrimin e fotografisë.

Nuk dihet se si mund t’i ketë lindur kjo ide Gecajt për ta krahasuar Veliun me një ‘bulldozher’, mbase ka marrë si përmasa gjatësinë dhe kilogramët e nënkryetarit të LDK-së.

Veliu ndryshe është një figurë me peshë në Lidhjen Demokratike të Kosovës që ushtron postin e nënkryetarit për disa vite radhazi, dhe gjithashtu drejton Komunën e Podujevës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat