Lajme

Babai rrah rëndë me shkop druri dy djemtë e tij në Viti

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dje fshatin Skifteraj të Vitisë është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Policia e Kosovës ka treguar se është arrestuar një person i gjinisë mashkullore, pasi që i njëjti kishte rrahur me shkop druri dy djemtë e tij, shkruan lajmi.net.

Nga sulmi, viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

I dyshuari është me të meta psikike dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat