Sport

Babai i Zenelit: Ky gol i Arbërit gjithmonë do të jetë në zemrën time

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arbër Zeneli ka qenë vendimtar për Kombëaren e Kosovës dhe lëndim i tij ishte gjëja më e keqe që i ndodhi ‘Dardanëve’ gjatë vitit 2019

Zeneli ka regjistruar 18 paraqitje me Kosovën ku ka realizuar 7 gola, raporton Reporteri.net

Por, babai i tij, Avniu tani ka treguar se cili gol i të birit i ka pëlqyer më së shumti.

Goli i shënuar ndaj Bullgarisë ku Kosova barazoi 1-1 në Fadil Vokrri mbetet më i miri për babain e yllit të Kombëtares së Kosovës.

Ndryshe, ‘Rrufeja’ e Kombëtares tashmë ka filluar ta marrë veten pas lëndimit të rëndë dhe në mars pritet të jetë gati për Kosovën në ndeshjet e play-offit të Ligës së Kombeve. /Reporteri.net/

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv