Show Bizz

Baba për herë të parë? Ghetto Geasy rrëfen planet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Ghetto Geasy, tash e disa vite është i martuar me prezantuesen Marina Vjollca.

Shpesh herë është diskutuar se ata do të bëhen prindër për herë të parë.

Kështu, reperi Getoar Selimi i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” nuk ka hezituar të flasë edhe rreth kësaj pjese.

“Zoti e di por gjithsesi ne jemi gati se jemi te martuar”, u shpreh Geti duke qeshur e duke na lënë të kuptojmë se nuk do të jetë e largët dita kur ai dhe Marina do të bëhen prindër për herë të parë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto