Blic Plus

Avokati i Vetëvendosjes, Tomë Gashi shqelmon paratë e mbledhura nga një lypës në Prishtinë

Avokati i njohur Tomë Gashi i cili publikisht e mbështetë Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin dhe shpesh angazhohet nga VV në raste gjyqësore, është incizuar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes derisa po kërkonte lëmoshë në Sheshin Nënë Tereza në Prishtinë.

Një qytetar që e ka filmuar këtë ngjarje të pahijshme ka treguar se avokati Gashi ka poshtëruar lypësin me fjalë të ndyra dhe e ka shqelmuar një peckë që mbante disa centa që lypësit ia kishin dhuruar qytetarët.

Pa dyshim është një gjest i turpshëm dhe jonjerëzor.

Postime të ngjajshme
Blic Plus

I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro: Bëhet horë nga komentuesit

Blic Plus

E tregon studimi: Përse gratë e martuara po tradhtojnë më shumë se kurrë

Blic Plus

Dhjetë këshilla si të mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni

Blic Plus

Pasi t’i lexoni këto përfitime: Nga tani do të pini gjithmonë ujë para se të flini