Show Bizz

Ava Max shënon një sukses të jashtëzakonshëm me “Sweet but Psycho”

Ava Max arriti një tjetër sukses me “Sweet but Psycho”.

Ava Max është një tjetër artiste me prejardhje shqiptare, e cila po ecën sigurt hapave të suksesit në karrierën si këngëtare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram, ka treguar se arriti një sukses të ri në platformën “Spotify”.

Kënga e saj “Sweet but Psycho” ka shënuar 1 miliard dëgjime në “Spotify”, andaj artistja i është gëzuar shumë këtij suksesi.

“E gjitha prej juve. 1 miliard dëgjime në Spotify. Faleminderit për gjithë dashurinë që nga dita e parë për “Sweet but Psycho🖤”.
Kënga “Sweet but Psycho” është publikuar dy vite më parë dhe deri tani ka marrë 616 milionë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Renee as si babi as si mami, ja me çfarë hobi po meret ajo

Show Bizz

Arta Nitaj pozon e zhveshur në imazhin e fundit

Show Bizz

Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës

Show Bizz

Sabri Fejzullahu i ka disa fjalë për Ramë Lahajn