Lajme

Autoshkolla në Prishtinë ku kandidatët i bëjnë orët me Range Rover

Mbase dikush mund ta ketë dëshirë të madhe që ta vozisë, por edhe ta ketë në pronësi një “Range Rover”

Është nga veturat më luksoze dhe më të shtrenjta, por ja që një autoshkollë në Prishtinë ka vendosur që kandidatët t’i mësojë për vozitje pikërisht me të.

Ani pse “Range Rover” shpenzon shumë, pronari nuk është kursyer për kërkesat e kandidatëve.

Shikojeni të plotë kronikën e përgatitur nga #Gjesi:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=556059365365645

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin

Lajme

Presidentja Osmani emëron tetë anëtarë të KQZ-së

Lajme

KEDS njofton se cilat vende do të mbesin pa rrymë