Lajme

Autobusi del nga rruga në Shqipëri, vdes një person dhe plagosen disa të tjerë

Një autobus pasagjerësh ka dalë nga rruga në Gramsh dhe për pasojë një 30-vjeçar ka humbur jetën dhe nëntë të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia bën me dije se janë jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Valon Syla i lidh përgjimet me Xhelal Sveçlën e Haki Abazin

Lajme

Sindikata e Zjarrfikësve letër kryeministrit, ka disa kërkesa

Lajme

Rrufeja godet dasmorët, së paku 17 të vdekur

Lajme

Zjarrfikësi kosovar “shpërthen” ndaj krerëve të shtetit