Show Bizz

Aurela Gaçe e uron me fjalët më të mira djalin e Dr.Florit për ditëlindjen e tij

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dje, djali i këngëtarit tanimë të ndjerë, Dr.Flori, e festoi ditëlindjen e tij të 5-të.

Ai pranoi shumë urime dhe mesazhe nga fytyra të njohura publike, duke qenë se babai i tij kishte shumë miq në estradën shqiptare.

Danieli është parë duke u dëfryer me këngëtaren Aurela Gaçe e cila ishte pranë tij në këtë ditë të bukur për vogëlushin.

“Kështu e filloi festën Danieli. Zemër e bukur ti sot 5 vjet nga ardhja jote në jetë. Mami e babi të quajtën ‘Bekim i Zotit’, e ashtu je o dritë.
Gëzofsh gjithë jetën kështu Danushi dashuria” : ka qenë urimi që i ka dedikuar Aurela, Danielit të vogël.

Kujtojmë që këngëtari Dr.Flori ndërroi jetë me 17 nëntorë 2014.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto