Sport

Atmosferë e mirë në taborin kuq e zi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Drenicës vjen me njoftim zyrtar në faqen zyrtare të klubit.

Ky është njoftimi i Drenicës.

Atmosferë e mirë në taborin kuq e zi

Ekipi po stërvit me intensitet të shtuar dhe mjaft përkushtim për ndeshjen e radhës kundër Trepçes ‘89, duel që zhvillohet të dielën nga ora 16:00 në Mitrovicë.

Ani pse shënuan fitore ndaj Llapit, futbollistët janë të motivuar për të vazhduar me rezultate pozitive edhe në duelin e radhës.

Djelmoshat e dirigjuar nga trajneri Lushtaku, po e japin maksimumin edhe në stërvitje në mënyrë që të jenë sa më të përgatitur për ndeshjën e ardhshme!

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv