Sport

Atletico me Suarez e Felix në sulm nuk ia del ta mposhtë Huescan

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Huescas dhe Atletico Madridi, duel ky në kuadër të xhiros së katër në La Liga.

Edhe pse me sulmin më të efektshëm në La Liga, me Suarez e Felix, Atletico nuk arriti ta mposhtë skuadrën e Huescan, shkruan IndeksOnline

Kështu, ky takimi u mbyll me rezultat final në 0:0, skuadrat e fituan vetëm një pikë.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës