Sport

Atletico Madridi eliminon Barcelonën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Atletico Madrid e ka eliminuar Barcelonën në takimin e sontëm në kuadër të Super kupës spanjolle, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Diego Simeone ka shënuar fitore me rezultatin 2:3.

Golat i shënuan Messi dhe Griezmann për Barcelonën ndèrsa për Atl Madridin kanë shënuar Koke, Morata (penalti) dhe Correa.

Në finale Atletico do të përballet me Real Madridin. /BlicMedia.net

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv