Sport

Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Sonte (e diel) do zhvillohet super takimi spanjoll mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të të La Liga, shkruan “Zeri.info”.

Të dy skuadrat janë në top formë, andaj duan të arkëtojnë pikët e plota.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso, Llorente, Koke, Saul, Carrasco, Correa, Felix.

Barcelona: Ter Stegen, Alba, Pique, Lenglet, Roberto, Pedri, De Jong, Pjanic, Griezmann, Dembele, Messi.

Postime të ngjajshme
Sport

Ekskluzive: Në janar largohet nga Dukagjini super sulmuesi që bëri namin në Superligë

Sport

Formacionet e mundshme: Atletico Madrid-Bayern Munich

Sport

Tottenhami synon transferimin e yllit të Seria A

Sport

Shembull për tu ndjekur, Malisheva përfiton 50 mijë euro nga Kuvendi Komunal