Sport

Atletico Madrid barazon rezultatin edhe njëherë tjetër ndaj Barcelonës

Skuadra e Atletico Madridit ka arritur që edhe njëherë tjetër ta barazoi rezultatin ndaj Barcelonës në La Liga, transmeton Gazeta Metro.

Në ‘Camp Nou’, Barcelona dhe Atletico Madrid janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 33’të në kampionatin spanjoll.

Atletico Madrid ka shënuar edhe njëherë tjetër nga penalltia për ta barazuar rezultatin në 2-2.

Golashënues ishte edhe njëherë tjetër Saul Niguez, i cili shënoi në minutën e 62’të

Postime të ngjajshme
Sport

Qëndrim Gashi kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane

Sport

E mërkura e pasur me futboll, vëmendja në Premierligë

Sport

Drita – Gjilani edhe më herët ishte luajtur pa shikues, ja kush kishte triumfuar

Sport

Bllokohet shitja e Newcastle, kjo është arsyeja