Lajme

Atentat në Tiranë, vriten dy persona brenda veturës “Audi”

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në kryeqytet.

Shqiptarja.com raporton se të vdekur kanë mbetur dy persona që gjendeshin në veturën Audi A 8.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Related posts
Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *