LajmeShow Bizz

Atdheu fiksim edhe për gratë e martuara, e tregon me fakte

Atdheu është një nga konkurrentët më të përfolur të ‘Përputhen’ dhe një nga djemtë më të pëlqyer nga vajzat brenda por dhe jashtë programit.

 

Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin ‘Gamour Zone’ ku foli gjithashtu dhe një për momentet e tij më të sikletshme që pas hyrjes në ‘Përputhen’.

“Ishte një çift, në moshë të mesme. Burri vjen e më kërkon të bëjmë foto. Pranova. Dhe më tha: ‘Jo me mua, me gruan se të ka fiksim’. Ai përdori term të gabuar, se e pashë që i iku zëri kur e tha.

Më pas më kërkoi falje dhe më tha që gruaja e tij më ka parë në televizor dhe më pëlqen si personazh, por mua më iku fytyra”, tha Atdheu.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Show Bizz

Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat