Show Bizz

Atdheu e pranon publikisht ndarjen me Sarën, flet edhe për disa probleme personale

Ish-protagonistët e “Për’puthen”, Sara dhe Adheu, kanë qenë për një kohë kryefjala e medieve rozë.

Ata prej kohësh janë përfolur për ndarjen e tyre dhe Atdheu zgjedhi të flas për herë të parë.

Përmes një story në rrjetet sociale, ai ka pranuar ndarjen me Sarën dhe arsyeja pse nuk kishte folur deri më tani ishin disa probleme personale.

Krahas kësaj, ai nuk ka zbuluar arsyen e ndarjes nga Sara.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Njihuni me Bahrijen-motrën e Mihrijes dhe Lorës

Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

LajmeShow Bizz

“S’keni dashuri të sinqertë”, Adriana i kthehet fanses që e paragjykoi për lidhjen

Show Bizz

Vajza e Lutës bënë gjestin e pa hijeshim në komunikacion