Show Bizz

Atdheu dhe Antonela bëhen bashkë

Atdhe Xharavina dhe Antonela Berisha ishin konkurrentët e emisionit më të shikuar në vend “Përputhen”.

Dyshja ishin ndër konkurrentët më të dashur dhe më të komentuarit të publikut shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Ata brenda emisionit zhvilluan disa takime mjaft romantike, por diçka ndodhi mes tyre dhe ajo njohje nuk vazhdoi më.

Ata dolën nga emisioni vetëm por përsëri edhe jashtë ata u komentuan shumë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Dysha konfirmuan se ata tashmë janë vetëm shokë dhe asgjë më shumë, por ajo që ra në sy së fundmi është një video që ka postuar Atdheu në Instastory.

Atdheu shihet me Antonelën në një klub nate dhe përshkrimi përkrahë videos ishte ky: “Kush më ka ardhë”.

Se a kanë diçka më shumë ata kjo ende nuk është bërë e ditur.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Cili nga banorët nuk e përshëndeti Fifin pas daljes nga Big Brother

Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?

Show Bizz

Woman who married herself is divorcing herself after 3 months as she 'met someone else'

Show Bizz

Fifi tregon arsyen se pse u largua nga “Big Brother VIP”