Sport

Askush si Zlatan Ibrahimoviç

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bomberi suedez po kalon nepèr një formë fantastike te skuadra e La Galaxy, shkruan BlicMedia.

Zlatan Ibrahimovic tani është përfshirë direkt në 50+ gola në MLS që kur iu bashku La Galaxy.

Ibra nga 48 ndeshje ka realizuar gjithsejtë 42 gola dhe ka dhuruar 9 asiste.

Më shumë se çdo lojtar tjetër i La Galaxy gjatë kësaj periudhe. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv